O nás

Česká akademie finančního plánování

Co je ČAFP?

Česká akademie finančního plánování (ČAFP) je společný projekt České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF) a Vysoké školy finanční a správní (VŠFS). Jedná se tak o spojení nejvýznamnějšího českého sdružení profesionálů ve finančním plánování a největší české soukromé univerzity, zaměřené na problematiku financí a finančního trhu. Posláním ČAFP je poskytovat špičkové vzdělávací programy a certifikace všem profesionálům na finančním trhu, kteří se zaměřují na finanční plánování a jsou schopni dostát náročným vstupním požadavkům.

V čele akademie stojí řídící výbor v tomto složení

Marek Černoch

Předseda řídícího výboru ČAFP

Ing. Vladislav Herout, MFP.

Člen řídícího výboru ČAFP

Doc. RNDr. Petr Budinský, CSc.

Člen řídícího výboru ČAFP

Mgr. Lukáš Škopek

Člen řídícího výboru ČAFP

Mgr. Martina Linhartová

Člen řídícího výboru ČAFP

Andrea Jiráková

Člen řídícího výboru ČAFP

ČAFP

Česká akademie finančního plánování je společný projekt České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování a Vysoké školy finanční a správní. Jedná se tak o spojení nejvýznamnějšího českého sdružení profesionálů ve finančním plánování.

Více zde

MFP

Master of Financial Planning (MFP) je vlajkovou lodí nabídky ČAFP. Jedná se o náročný, výrazně prakticky orientovaný certifikační program pro profesionály z řad nezávislých finančních poradců, pojišťovacích agentů i bankovních poradců.

Více zde

Dokumenty

Dokumenty ČAFP a programu MFP.
Zjednodušený sylabus programu Master of Financial Planning. Detailní sylabus programu Master of Financial Planning. Složení lektorského týmu programu Master of Financial Planning a další.

Více zde